Poznaj B&B

Belts & Bearings to doświadczona firma, posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku europejskim.

NASZA MISJA

Posiadając specjalistyczną wiedzę i wykorzystując swoje możliwości i zasoby, nieustannie chcemy wprowadzać do przestrzeni przemysłowej i rolniczej najlepsze rozwiązania. Wszystko wyłącznie od światowych producentów komponentów, wypełniając rynek części zamiennych produktami wysokiej jakości i high-tech.

100%

ZAANGAŻOWANIA

Od zawsze dajemy z siebie wszystko, aby nasi Klienci mogli bezpiecznie prowadzić swój biznes. Dzięki temu tworzymy wyjątkowe relacje, które przekładają się na wieloletnią współpracę. Razem możemy tworzyć przyszłość!

Nasze kompetencje potwierdza certyfikat ISO 9001:2015


Naszą największą wartością są ludzie.

Belts & Bearings to firma nowoczesna i szanująca każdego partnera biznesowego na rynku łożysk zarówno w kraju, jak i na rynku zagranicznym. Nasza siedziba znajduje się w logistycznym centrum Polski w Łodzi. Sprzedajemy łożyska oraz całą gamę elementów przenoszenia napędu cechujących się najwyższą jakością. Firmę budują i reprezentują wyłącznie wykwalifikowani pracownicy. Naszym priorytetem jest wysoka jakość produktów, szeroki asortyment oraz ich dostępność w najlepszych cenach. Jednocześnie chcemy zapewnić ich dostarczenie w najkrótszym czasie. Oferujemy optymalne rozwiązania i niezbędny serwis.

Zapraszam do współpracy,

Natalia Dawydowa


Prezes Zarządu Belts & Bearings Sp. z o.o.

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy

Zawsze zapewniamy doskonałą obsługę, począwszy od małych rozwiązań, aż po zamknięcie zapotrzebowania na komponenty w dużych zakładach przemysłowych i gospodarstwach.

B&B to wyłącznie profesjonaliści

Wszyscy pracownicy naszej firmy to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży komponentów rolniczych i przemysłowych.
NASZE PRODUKTY

Sprzedajemy wyłącznie produkty światowych liderów.

Poznaj ofertę Belts & Bearings